Z nożem na dziadka - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Z nożem na dziadka

Data publikacji 16.09.2011

14-latka podczas kłótni uderzyła babcię w twarz i zraniła nożem dziadka. Została zatrzymana przez augustowskich policjantów. Za swoje postępowanie odpowie teraz przed sądem rodzinnym i nieletnich.

Wczoraj około godziny 17.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o zranionym nożem 72-letnim mężczyźnie. Do zdarzenia doszło w jednym z domów w Augustowie. Policjanci natychmiast pojechali pod wskazany adres. Tam wstępnie ustalili, że w pewnym momencie pomiędzy mieszkającymi razem dziadkami i wnuczką doszło do kłótni. Z dotychczasowych informacji wynika, że podczas ostrej wymiany zdań z babcią 14-latka uderzyła ją pięścią w twarz. Wtedy doszło do szarpaniny z dziadkiem. W jej trakcie młoda dziewczyna chwyciła za nóż i zraniła go w prawe ramię. 72-latek trafił do szpitala, skąd po opatrzeniu rany został zwolniony do domu. Natomiast 14-latka została zatrzymana przez augustowskich policjantów. O jej losie zadecyduje teraz sąd rodzinny i nieletnich.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl