„Kampania na rzecz motocyklistów” - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„Kampania na rzecz motocyklistów”

Data publikacji 18.06.2014

W minioną sobotę policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Augustowie oraz przedstawiciel Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Suwałkach w czasie VI Augustowskich Motonocy realizowali ogólnopolską kampanię pod hasłem „Kieruj się rozsądkiem” w odsłonie „Kampania na rzecz motocyklistów” w ramach projektu współfinansowanego ze środków Szwajcarsko–Polskiego Programu Współpracy „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”.

Założeniem kampanii „Kieruj się rozsądkiem” jest uświadomienie, że prawidłowe zachowania na drodze, życzliwość i brak agresji pozytywnie wpływają na bezpieczeństwo i jakość życia uczestników ruchu drogowego.

W ramach spotkania w dniu 14 czerwca 2014 roku przeprowadzony został konkurs z wiedzy teoretycznej skierowany do osób posiadających uprawnienia do kierowania kategorii A, AM, A1 i A2. Wśród osób biorących udział w tym przedsięwzięciu, które prawidłowo rozwiązały test zostały rozdane nagrody: kask motocyklowy, plecak motocyklowy, rękawice motocyklowe, a także odblaskowe szelki motocyklowe.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl