Mazda w rowie - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Mazda w rowie

Data publikacji 02.11.2011

Kierowca mazdy stracił panowanie nad pojazdem i dachował w przydrożnym rowie. Spośród trojga pasażerów jedna kobieta trafiła do szpitala. Po badaniach okazało się, że pasażerka nie doznała poważniejszych obrażeń ciała. Augustowscy policjanci ukarali kierowcę 500 złotowym mandatem karnym.

Dzisiaj kilka minut po godzinie 8.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o zdarzeniu drogowym zaistaniałym w miejscowości Rumiejki. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadący mazdą w kierunku Rajgrodu 51 – letni mieszkaniec Ełku, podczas pokonywania zakrętu w lewo stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do przydrożnego rowu i dachował. W wyniku zdarzenia 70 – letnia pasażerka auta z urazem klatki piersiowej trafiła do szpitala. Szczęśliwie kobieta nie odniosła poważniejszych obrażeń ciała. Kierowca za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym został ukarany 500 złotowym mandatem karnym.

 * wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl