Potrącony 73-letni rowerzysta - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Potrącony 73-letni rowerzysta

Data publikacji 07.11.2011

73-letni rowerzysta został potrącony przez 32-latkę kierującą alfą romeo. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Augustowscy policjanci szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego wypadku.

W miniony piątek, około godziny 12.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o potrąceniu rowerzysty. Na miejsce pojechali policjanci, którzy wstępnie ustalili, że kierująca samochodem osobowym marki Alfa Romeo wyjeżdżając z ulicy Zarzecze w ulicę Partyzantów nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu od strony Mostowej rowerzyście. W wyniku zdarzenia kierowca jednośladu uderzył w prawy bok osobówki, a następnie wywrócił się na jezdnię. 73-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Augustowie. Zarówno kierująca samochodem jak i poszkodowany w wypadku rowerzysta byli trzeźwi. Szczegóły i okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl