Odpowiedzą za posiadanie środków odurzających - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowiedzą za posiadanie środków odurzających

Data publikacji 06.02.2019

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w miejscu zamieszkania posiadali środki odurzające. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, w miniony poniedziałek, ustalili, że 18 – letni mieszkaniec miasta może posiadać środki odurzające. Funkcjonariusze udali się do jego miejsca zamieszkania, gdzie znaleźli 5 torebek z narkotykami oraz wagę miligramową. Dwa dni później kryminalni wkroczyli do kolejnego mieszkania. Tym razem podczas przeszukania, u mieszkającego tam 23 – latka znaleźli 3 torebki z zielonym suszem, wagę miligramową oraz akcesoria służące do jego rozdrabniania. W wyniku swoich działań, policjanci łącznie zabezpieczyli ponad 8 gramów zielonego suszu. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to marihuana. Mieszkańcy miasta zostali zatrzymani, a następnie przesłuchani. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl