Brali udział w biegu oraz promowali zawód policjanta - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Brali udział w biegu oraz promowali zawód policjanta

Data publikacji 04.03.2019

Augustowscy Policjanci brali udział w obchodach Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” oraz zachęcali do pracy w Policji podczas Biegu Pamięci.

Wczoraj, augustowscy policjanci brali udział w obchodach Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Jednym z elementów programu uroczystości był „Bieg pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym”. W tym sportowym przedsięwzięciu, na dystansie 1963 metrów, Komendę Powiatową Policji w Augustowie reprezentowało troje policjantów. Obchody były doskonałą okazją do promocji służby w Policji. Przygotowane przez policjantów stoisko profilaktyczne cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników biegu. Obecni na nim funkcjonariusze udzielali zainteresowanym niezbędnych informacji z zakresu doboru do Policji oraz zachęcali do wstąpienia w swoje szeregi. Odwiedzający policyjne stoisko mogli również uzyskać informacje dotyczące aplikacji Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz Moja Komenda. Będący na miejscu policjanci ruchu drogowego udzielali porad z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz przypominali o obowiązku używania elementów odblaskowych.  

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

  

 

 

  • stoisko profilaktyczne, promujące pracę w Policji
  • Stoisko profilaktyczne oraz osoby zainteresowane
  • Policjanci biorący udział w biegu, udekorowani medalami, w towarzystwie komendanta