Nowy Komendant Powiatowy Policji w Augustowie - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nowy Komendant Powiatowy Policji w Augustowie

Data publikacji 22.03.2019

I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku młodszy inspektor Jacek Kumpiałowski wręczył młodszemu inspektorowi Krzysztofowi Pawłowskiemu rozkaz o powołaniu na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Augustowie.

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Augustowie odbyła się uroczystość objęcia stanowiska przez nowego Komendanta Powiatowego Policji w Augustowie. W obecności zaproszonych gości, funkcjonariuszy oraz pracowników komendy, I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji, młodszy inspektor Jacek Kumpiałowski wręczył młodszemu inspektorowi Krzysztofowi Pawłowskiemu rozkaz o powołaniu na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Augustowie, życząc mu sukcesów w służbie na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu augustowskiego.

Komendant Powiatowy Policji w Augustowie, młodszy inspektor Krzysztof Pawłowski służbę w Policji rozpoczął w 1991 roku. Od początku związany był z Komendą Powiatową Policji w Sokółce, gdzie przechodził kolejne szczeble zawodowe. W marcu 2016 roku został I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Sokółce. Młodszy inspektor Krzysztof Pawłowski ma 49 lat, jest żonaty i ma dwoje dzieci. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz ukończył cywilne studia w Akademii Humanistycznej w Pułtusku. Na co dzień interesuje się motoryzacją.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl

  • dowódca uroczystości składa meldunek komendantowi wojewódzkiemu policji
  • poczet sztandarowy, w tle zaproszeni goście
  • komendant wita się ze sztandarem
  • wprowadzenie pocztu sztandarowego