Policjanci spotkali się z uczniami ze Szkoły w Tajnie Starym - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci spotkali się z uczniami ze Szkoły w Tajnie Starym

Data publikacji 26.03.2019

Augustowscy policjanci spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Tajnie Starym. Funkcjonariusze rozmawiali o konsekwencjach postępowania niezgodnego z prawem i społecznymi normami.

Augustowscy policjanci spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Tajnie Starym. Mundurowi rozmawiali z młodymi ludźmi o zagrożeniach na które są narażone osoby w ich wieku. Wyjaśniali na czym polega odpowiedzialność prawna za popełnione czyny niezgodne z prawem, mówili czym jest demoralizacja oraz przytoczyli uczniom jakie zjawiska jej dotyczą. Podczas spotkań funkcjonariusze poruszyli również tematykę związaną z zagrożeniami oraz konsekwencjami wynikającymi z niewłaściwego wykorzystania Internetu. Mundurowi przedstawili także zagrożenia płynące z posiadania oraz zażywania środków odurzających oraz przypomnieli podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym i mówili o obowiązku używania elementów odblaskowych podczas poruszania się poza terenem zabudowanym po zmierzchu.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl