Uroczyste otwarcie komendy - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Uroczyste otwarcie komendy

Data publikacji 14.12.2011

Zakończył się remont Komendy Powiatowej Policji w Augustowie. Po trwających pół roku pracach, dziś przecięto symboliczną wstęgę.

Dziś odbyło się uroczyste otwarcie Komendy Powiatowej Policji w Augustowie po zakończonym remoncie. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele administracji samorządowej oraz kierownictwo Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Prace remontowe trwały dokładnie pół roku. Łączna wartość inwestycji wyniosła blisko 2 mln 300 tys. złotych. Środki na wykonanie inwestycji pochodziły z budżetu państwa z funduszy unijnych oraz z budżetu powiatu augustowskiego. Zakresem prac remontowych objęto termomodernizację obiektu polegającą między innymi na dociepleniu ścian zewnętrznych budynku, dachu, wykonaniu nowej elewacji, kompleksowej wymianie instalacji Centralnego Ogrzewania oraz remoncie ciągów komunikacyjnych w budynku. Inwestycja była przeprowadzona nie tylko z myślą o policjantach, ale również o mieszkańcach powiatu i ich wygodzie. Aby zapewnić komfort obsługiwanym petentom przebudowano punkt obsługi interesantów, dzięki czemu stał się obszerniejszy. Odnowione pomieszczenia, z pewnością przyczynią się do poprawy komfortu pracy funkcjonariuszy, którzy będą mogli lepiej wypełniać swoje obowiązki służąc wszystkim mieszkańcom powiatu augustowskiego.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl