Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Augustowscy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem uczestników happeningu

Data publikacji 02.04.2019

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, włączyli się w obchody Dnia Na Niebiesko dla Autyzmu oraz czuwali nad bezpieczeństwem uczestników happeningu.

Dzisiaj na Rynku Zygmunta w Augustowie odbył się happening w ramach obchodów Dnia Na Niebiesko dla Autyzmu. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane w ramach Światowego Miesiąca Wiedzy na Temat Autyzmu, którego celem jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na problemy i potrzeby osób z autyzmem. Głównym organizatorem przedsięwzięcia był Zespół Szkół Specjalnych oraz Szkoła Podstawowa nr 3 w Augustowie. Dzieci i młodzież ze szkół zgromadziły się w centrum miasta, gdzie wspólnie ze swoimi opiekunami edukowały augustowskie społeczeństwo w zakresie autyzmu. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie również włączyli się w akcję edukacyjną i w myśl hasła przewodniego „Zaświecili” się na niebiesko. Mundurowi jednocześnie czuwali nad bezpieczeństwem uczestników tego przedsięwzięcia oraz przypomnieli jego uczestnikom podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl

  • zdjęcie grupowe uczestników happeningu.
  • zdjęcie uczestników happeningu.
  • Policjanci, a w tle uczestnicy happeningu.