Policja szuka świadków wypadku drogowego - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policja szuka świadków wypadku drogowego

Data publikacji 24.07.2019

Poszukujemy świadków wypadku drogowego, do którego doszło 2 lipca 2019 r. o godzinie 5:46 w Augustowie przy rondzie Marconiego.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie zwracają się z prośbą do wszystkich osób, które były świadkami lub mogą posiadać wiedzę na temat wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 2 lipca 2019 r. o godzinie 5:46 w Augustowie przy rondzie Marconiego.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że najprawdopodobniej doszło do zderzenia się dwóch rowerzystów i kierujący czarnym górskim rowerem oddalił się z miejsca, nie udzielając drugiemu uczestnikowi pomocy. Policjanci do chwili obecnej ustalili, że był to mężczyzna w wieku około 40-50 lat, wzrost około 170 cm, włosy ciemne, oczy brązowe. Ubrany był na czarno oraz posiadał czarny plecak.

Wszystkie osoby, które mogą mieć wiedzę na temat okoliczności zdarzenia, tożsamości kierowcy oraz marki pojazdy proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Augustowie pod numer 87 564 10 00 lub numerem alarmowym 112. Wszystkim osobom przekazującym informacje zapewniamy anonimowość.