Działania trzeźwy poranek w Augustowie - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Działania trzeźwy poranek w Augustowie

Dziś wczesnym rankiem, policjanci augustowskiej drogówki prowadzili działania „Trzeźwy poranek". Skontrolowali trzeźwość ponad 150 kierowców. Okazało się, że jedna osoba znajdowała się pod wpływem alkoholu. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Dziś rano na terenie powiatu augustowskiego, mundurowi z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, przeprowadzili działania pod nazwą „Trzeźwy poranek”. Wszystko po to, aby dbać o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. Przez ponad dwie godziny, funkcjonariusze skontrolowali trzeźwość ponad 150 kierowców. Po godzinie 6:00, podczas kontroli audi na ulicy Partyzantów, mundurowi ujawnili, że siedząca za kierownicą 58-latka znajduje się pod wpływem alkoholu. Teraz kobieta za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Augustowscy policjanci zapowiadają, że podobne działania będą kontynuowane w przyszłości.

Pamiętajmy, że każdy nietrzeźwy kierujący na drodze, to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia. Policjanci apelują o rozsądek na drodze oraz o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.