Pożegnanie Komendanta Powiatowego Policji w Augustowie - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pożegnanie Komendanta Powiatowego Policji w Augustowie

Data publikacji 14.02.2020

W Komendzie Powiatowej Policji w Augustowie odbyło się uroczyste pożegnanie młodszego inspektora Krzysztofa Pawłowskiego z udziałem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku nadinspektora Daniela Kołnierowicza. Na uroczystości obecni byli także przedstawiciele władz samorządowych, miejskich, związków zawodowych, służb współpracujących z Policją oraz zaproszeni goście.

Młodszy inspektor Krzysztof Pawłowski pożegnał się ze sztandarem Komendy Powiatowej Policji w Augustowie i złożył meldunek Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Białymstoku o zdaniu obowiązków służbowych w augustowskiej jednostce. Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku nadinspektor Daniel Kołnierowicz podziękował  młodszemu inpsektorowi Pawłowskiemu za profesjonalizm i realizację zadań na wysokim poziomie.

Młodszy inspektor Krzysztof Pawłowski żegnając się ze swoimi współpracownikami podziękował za każdy dzień służby  zaznaczając, iż okres ten będzie bardzo miło wspominał.

  • Podziękowania ustępującemu komendantowi składa nadinsp. Daniel Kołnierowicz, Komendant Wojewódzki Policji w Augustowie.
  • Przemówienie mł. insp. Krzysztofa Pawłowskiego.
  • Ceremonia pożegnania ze sztandarem Komendy Powiatowej Policji w Augustowie.
  • Symboliczny napis na pamiątkowej szabli wręczonej mł. insp. Krzysztofowi Pawłowskiemu.
  • Po wręczeniu aktów mianowania.
  • Uczestnicy uroczystości wraz ze sztandarem Komendy Powiatowej Policji w Augustowie.