Policyjny tor przeszkód dla maturzystów - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjny tor przeszkód dla maturzystów

Data publikacji 11.03.2020

Augustowscy policjanci zachęcali młodzież do wstąpienia w szeregi Policji. Zainteresowani mogli sprawdzić swoje umiejętności, podczas pokonywania toru przeszkód, który jest jednym z elementów postępowania kwalifikacyjnego do Policji. Uczniowie podczas spotkania dowiedzieli się również, jak funkcjonuje Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa i dlaczego warto korzystać z tego narzędzia.

Augustowscy policjanci, dzisiaj spotkali się z uczniami I Liceum Ogólnokształcącego w Augustowie. Mundurowi zachęcali młodzież do wstąpienia w swoje szeregi oraz udzielali niezbędnych informacji w zakresie doboru do Policji. Jednym z elementów spotkań był udział w teście sprawności fizycznej, z jakim kandydaci zmagają się podczas rekrutacji. Zainteresowani, poznali założenia technicznej odsłony tego etapu, a następnie pod czujnym okiem policyjnego instruktora samodzielnie pokonywali tor przeszkód. Uczniowie podczas spotkania dowiedzieli się również, jak funkcjonuje Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa i dlaczego warto korzystać z tego narzędzia. 

Zachęcamy do odwiedzenia zakładki REKRUTACJA, w celu zapoznania się z wymogami naboru do służby.

Zadzwoń i dowiedz się więcej: tel: 87 564 10 02. Pod tym numerem telefonu wykwalifikowani pracownicy Zespołu Prezydialnego Kadr i Szkolenia udzielą Ci wszelkich informacji dotyczących zasad prowadzonego naboru do służby w Policji.

  • Policjanci podczas spotkania.
  • Policjantka rozdaje ulotki.
  • Uczeń wykonuje tor przeszkód.
  • Uczeń pod okiem instruktora pokonuje tor.
  • Policyjny tor przeszkód.
  • Ulotki dla kandydatów.