Kradli i wpadli - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kradli i wpadli

Data publikacji 05.07.2010

Augustowscy policjanci zatrzymali trzech mieszkańców miasta podejrzanych o dokonanie włamania do jednego ze sklepów na dzielnicy Borki w Augustowie.


W nocy z soboty na niedzielę augustowscy Policjanci otrzymali sygnał o włamaniu do sklepu spożywczego na dzielnicy Borki w Augustowie. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze zastali wybitą szybę sklepową oraz porozrzucany towar wewnątrz obiektu. Mundurowi podejrzewali, że sprawcy włamania mogli się ukryć w jednym z niezamieszkałych domów mieszczącym się nieopodal miejsca kradzieży. Po sprawdzeniu pustostanu okazało się, że nie mylili się. Wewnątrz budynku ukrywało się przed nimi trzech mieszkańców Augustowa w wieku od 17 do 26 lat, którzy posiadali przy sobie artykuły spożywcze, papierosy oraz alkohol pochodzące ze sklepu. Cała trójka trafiła do policyjnej izby zatrzymań. Augustowscy mundurowi wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl