Bezpieczne wakacje w Augustowie - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpieczne wakacje w Augustowie

Data publikacji 06.07.2010

Augustowscy policjanci odwiedzają miejsca zorganizowanego wypoczynku dzieci i młodzieży. Czuwają, aby wakacyjny wypoczynek minął bez nieprzyjemnych niespodzianek.

Dzisiaj w jednym z ośrodków wczasowych położonych nad jeziorem Necko w Augustowie policjanci spotkali się z uczestnikami kolonii parafialnych z Krakowa. Funkcjonariusze przypomnieli najmłodszym o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku. Mówili jak zachować się w trudnych sytuacjach i do kogo zwrócić się o pomoc. Koloniści powtórzyli podstawowe zasady bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz jak właściwie zachować się podczas kontaktu z bezpańskimi psami czy osobami obcymi. Dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja policyjnego quada, którą zakończono spotkanie. Tego samego dnia w Osiedlowym Domu kultury w Augustowie policjanci spotkali się z uczestnikami półkolonii pod hasłem „Wakacje bez Uzależnień”. Tam również odbyła się prelekcja dotycząca zasad bezpiecznej zabawy w trakcie letniego wypoczynku.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl