Wylądował w rowie - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wylądował w rowie

Data publikacji 13.07.2010

W Olszance na drodze krajowej nr 8 ciężarowy man wpadł do przydrożnego rowu. 26–letniego kierowcę ciężarówki policjanci ukarali mandatem za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

Dzisiaj po południu w Olszance, na trasie relacji Augustów - Suwałki doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na miejscu policjanci ustalili, że jadący w kierunku Augustowa 26–letni obywatel Białorusi przewoził na przyczepie ciężarowego man-a dwa ciągniki rolnicze. W trakcie jazdy najprawdopodobniej doszło do przesunięcia się ładunku, wskutek czego kierowca stracił panowanie nad pojazdem. W rezultacie ciężarówka zjechała na przeciwległy pas ruchu i wpadła do przydrożnego rowu. Pomimo bardzo groźnie wyglądającej sytuacji nikt nie doznał obrażeń ciała. Kierowca za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym został ukarany mandatem. Podróżujący samochodami osobowymi mogli skorzystać z objazdów zorganizowanych przez policjantów. Kierowcy samochodów ciężarowych musieli niestety czekać blisko 4 godziny na odblokowanie tego odcinka krajowej „ósemki”.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl