Śmiertelny wypadek na krajowej 61 - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelny wypadek na krajowej 61

Data publikacji 12.08.2014

Jedna osoba zginęła a cztery zostały ranne w wyniku wypadku drogowego, do którego doszło na drodze krajowej numer 61. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku ustalają augustowscy policjanci.

Wczoraj około północy dyżurny augustowskiej Policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na krajowej 61 w miejscowości Barszcze. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że 22-letni kierując audi jechał w kierunku Rajgrodu. Nagle siedzący za kierownicą audi mieszkaniec Bargłowa Kościelnego najprawdopodobniej zjechał na lewą stronę jezdni zderzając się czołowo z jadącym z naprzeciwka ciężarowym renault z naczepą. W wyniku zderzenia 50-letni mieszkaniec Torunia, który kierował ciężarówką zjechał na prawą stronę, uderzył w barierę ochronną, po czym kolos zjechał na przeciwległy pas jezdni zderzając się z jadącym z przeciwnej strony fordem transitem. Niestety na skutek tego tragicznego wypadku zginęła 39-letnia obywatelka Węgier podróżująca fordem. Do szpitala trafiły jeszcze cztery osoby: kierujący audi, kierujący renault, 31-letni obywatel Rumunii, który kierował fordem i podróżujący z nim 35-letni obywatel Węgier. Pozostali dwaj pasażerowie transita 31-letni obywatel Słowacji i 19-letnia obywatelka Węgier nie doznali żadnych obrażeń. Kierującym pobrano krew w celu stwierdzenia stanu trzeźwości. Teraz szczegółowe okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku ustalają augustowscy policjanci.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl