nadkom. Wojciech Zajko najlepszym dyżurnym w województwie - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

nadkom. Wojciech Zajko najlepszym dyżurnym w województwie

Data publikacji 03.12.2010

IX edycję Turnieju Służb Dyżurnych Policji województwa podlaskiego wygrał nadkom. Wojciech Zajko z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie.

Wczoraj w Komendzie Miejskiej Policji w Suwałkach odbyła się IX edycja Turnieju Służb Dyżurnych Policji województwa podlaskiego. Uczestniczyło w niej 16 najlepszych dyżurnych ze wszystkich komend miejskich i powiatowych województwa podlaskiego oraz z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku i Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Zwycięzca turnieju wyłoniony został w wyniku zmagań policjantów polegających na sprawdzeniu ich wiedzy i umiejętności w trzech konkurencjach. Pierwsza z nich dotyczyła obsługi założonego przez organizatorów konkursu zdarzenia na symulacyjnym stanowisku kierowania. Kolejne etapy to pisemny test oraz wykazanie się znajomością wiedzy specjalistycznej. Po zaciętej rywalizacji najlepszym dyżurnym województwa podlaskiego okazał się nadkom. Wojciech Zajko z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie. Drugie miejsce zajął st. asp. Andrzej Samusiewicz z Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim, a trzecie kom. Jerzy Kardasz – dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach. Nagrody zwycięzcom wręczył Podlaski Komendant Wojewódzki Policji insp. Igor Parfieniuk.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl