„Życie bez uzależnień” – rozstrzygnięcie konkursu - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„Życie bez uzależnień” – rozstrzygnięcie konkursu

Data publikacji 21.12.2010

Konkurs „Życie bez uzależnień” został rozstrzygnięty. Do konkursu przystąpiło 53 uczestników ze szkół gimnazjalnych z terenu powiatu augustowskiego. Uczniowie rywalizowali tworząc prace plastyczne związane z promowaniem zdrowego stylu życia.

 Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Augustowie rozstrzygnięty został konkurs „Życie bez Uzależnień”. W trwających od 2 do 30 listopada zmaganiach, których współorganizatorem i fundatorem nagród była Miejska Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Augustowie, wzięło udział ponad 50 uczniów szkół gimnazjalnych z terenu powiatu augustowskiego. Zadaniem uczestników przedsięwzięcia było wykonanie prac plastycznych z hasłem i symbolem graficznym promującym zdrowy tryb życia bez stosowania używek. Komisja konkursowa składająca się z przedstawicieli Policji oraz członków Miejskiej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Augustowie spośród 53 prac wyłoniła trzech laureatów oraz przyznała cztery wyróżnienia. Pierwsze miejsce w konkursie zajęła Paulina Talkowska z Gimnazjum w Zespole Szkół Samorządowych w Sztabinie, na drugim uplasowała się Katarzyna Ginszt z Gimnazjum nr 4 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Augustowie, natomiast trzecie miejsce wywalczyła Ewelina Łapszys z gimnazjum w Sztabinie. Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody. Wygrane hasło oraz symbol graficzny promujący zdrowe życie bez uzależnień umieszczono na koszulkach, które otrzymali wszyscy uczestnicy konkursu.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl