Dwaj mieszańcy gminy Augustów odpowiedzą za posiadanie narkotyków - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dwaj mieszańcy gminy Augustów odpowiedzą za posiadanie narkotyków

Data publikacji 29.09.2014

Augustowscy policjanci zabezpieczyli 15 gram marihuany oraz drzewko konopi indyjskich. 20 – latek oraz o rok młodszy kolega odpowiedzą przed sądem za posiadanie narkotyków.

W minioną sobotę w godzinach popołudniowych funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie wkroczyli do jednego z domów na terenie gminy. Z ustaleń mundurowych wynikało, że mieszkający tam 20 – letni mężczyzna może posiadać narkotyki. Ustalenia te okazały się trafne. W toku prowadzonego przeszukania policjanci znaleźli i zabezpieczyli około 15 gramów zielonego suszu. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana. Mundurowi zabezpieczyli również, rosnące w foliowym namiocie drzewko konopi indyjskich. Wstępne policyjne ustalenia wskazują, że roślina była uprawiana przez mieszkającego tam 20 – latka oraz obecnego na miejscu o rok młodszego kolegę. Jeszcze tego samego dnia mężczyźni zostali przesłuchani. Za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl