Zwycięska drużyna augustowskich policjantów - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zwycięska drużyna augustowskich policjantów

Data publikacji 30.10.2014

Augustowscy policjanci zajęli pierwsze miejsce w II Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Olecku. Jeden z funkcjonariuszy zdobył statuetkę najlepszego strzelca turnieju.

W minioną sobotę, w Olecku rozegrany został II Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Olecku. W zawodach wzięło udział osiem drużyn. Zmagania piłkarskich drużyn Oleckich Strażaków, Służby Aresztu Śledczego w Suwałkach oraz policjantów z Augustowa, Suwałk, Kętrzyna oraz Olecka oglądali koledzy, przyjaciele i rodziny grających. Olecki Turniej Halowej Piłki Nożnej zakończył się zwycięstwem drużyny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie. Zespół osiągnął maksymalną ilość punktów wygrywając wszystkie mecze turnieju. Oprócz zwycięskiego pucharu w ręce jednego z augustowskich mundurowych trafiła także statuetka najlepszego strzelca turnieju. Funkcjonariusz podczas rozgrywek zdobył osiem bramek.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl