Debata społeczna o bezpieczeństwie - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Debata społeczna o bezpieczeństwie

Data publikacji 21.11.2014

„Bezpieczeństwo pieszych w ruchu drogowym” to temat debaty społecznej, która odbędzie się 26 listopada 2014 roku, o godzinie 13.00 w Miejskim Domu Kultury w Augustowie, przy ul. Rynek Zygmunta Augusta 9. Augustowscy policjanci zapraszają wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w dyskusji.

Komendant Powiatowy Policji w Augustowie zaprasza mieszkańców miasta i powiatu na debatę społeczną pt. ,,Bezpieczeństwo pieszych w ruchu drogowym”. Spotkanie odbędzie się 26 listopada 2014 roku o godz. 13.00 w sali Miejskiego Domu Kultury w Augustowie, przy ul. Rynek Zygmunta Augusta 9. Podczas debaty między innymi zostanie przedstawiona nowelizacja ustawy – Prawo o Ruchu Drogowym. Spotkanie pozwoli na wymianę informacji między Policją, a mieszkańcami o istniejących zagrożeniach w ruchu drogowym, dzięki czemu będą mogły zostać wypracowane wspólnie metody ich eliminowania. Tego typu spotkania organizowane są w ramach rządowego programu „Razem bezpieczniej”, w celu poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego.
Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w debacie, serdecznie zapraszamy,
 w dniu 26 listopada 2014 roku, o godz. 13.00,
 do Miejskiego Domu Kultury w Augustowie,
przy ul. Rynek Zygmunta Augusta 9.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl