Policjanci odzyskali skradziony rower - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odzyskali skradziony rower

Data publikacji 23.11.2014

Policjanci zatrzymali 21 – letniego mieszkańca Augustowa oraz odzyskali rower pochodzący z kradzieży. 21 – latek przyznał się do kradzieży i skorzystał z prawa do dobrowolnego poddania się karze.

Augustowscy policjanci, podczas realizacji czynności służbowych zauważyli rowerzystę jadącego ulicą Waryńskiego w Augustowie. Funkcjonariusze postanowili poddać go kontroli, gdyż podejrzewali, że rower, którym się porusza może pochodzić z kradzieży. Podejrzenia mundurowych okazały się słuszne. Sprawdzenie w policyjnych bazach danych wykazało, że jednoślad kilka dni wcześniej został skradziony z budynku wielorodzinnego na terenie osiedla śródmieście w Augustowie. W celu wyjaśnienia szczegółowych okoliczności zdarzenia rower został zabezpieczony w budynku komendy, a 21 – letni mieszkaniec miasta trafił do policyjnej izby zatrzymań. Mężczyzna został już przesłuchany i przyznał się do kradzieży roweru. Skorzystał z prawa do dobrowolnego poddania się karze.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl