Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych

Data publikacji 20.11.2017

Augustowscy policjanci włączyli się w obchody Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych. Funkcjonariusze apelowali do odbiorców akcji o rozsądek na drodze, a także wręczali im tematyczne materiały profilaktyczne.

19 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. W obchody włączyli się również Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie. Mundurowi z augustowskiej drogówki nadzorowali ruch na głównych ciągach komunikacyjnych biegnących przez powiat augustowski. Funkcjonariusze kontrolowali prędkość z jaką poruszali się kierowcy, sprawdzali stan techniczny pojazdów, a także weryfikowali stan trzeźwości kierujących oraz sposób w jaki przewożone były dzieci. Równolegle do kontroli drogowych, mundurowi prowadzili również działania profilaktyczne z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, wręczając kierowcom chociażby materiały profilaktyczne dotyczące bezpiecznej i ostrożnej jazdy. Podczas wczorajszych działań, nie odnotowano na terenie powiatu augustowskiego, żadnego wypadku drogowego.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl

 

 

Powrót na górę strony