Potrącenie pieszej - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Potrącenie pieszej

Data publikacji 08.12.2014

23 – letni mieszkaniec Sejn potrącił passatem 30 – letnią mieszkankę Augustowa. Kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg wypadku.


W minioną sobotę kilka minut po godzinie 19.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło na ulicy Białostockiej w Augustowie. Wstępne policyjne ustalenia wskazują, że jadący w kierunku miejscowości Białobrzegi kierowca passata potrącił 30 – letnią mieszkankę Augustowa, która najprawdopodobniej prowadziła rower środkiem jego pasa ruchu. Mieszkanka miasta w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala w Augustowie. Dalsze policyjne wskazania na miejscu zdarzenia wykazały, że jadący volkswagenem 23 – letni mieszkaniec Sejn ma zatrzymane prawo jazdy w związku z przekroczonym limitem punktów karnych. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl