Postrzelił się mężczyzna - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Postrzelił się mężczyzna

Data publikacji 14.01.2013

40 – letni mieszkaniec gminy Lipsk podczas nieostrożnego obchodzenia się z nabojem od kbks postrzelił się. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

W miniony piątek dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o uszkodzeniu ciała mężczyzny. Do zdarzenia doszło w jednej z miejscowości położonej w gminie Lipsk. W trakcie wykonywania czynności policjanci ustalili, że 40 – letni mieszkaniec gminy najprawdopodobniej próbował umieścić nabój od kbks w odciętej lufie wiatrówki. W trakcie tej czynności prawdopodobnie doszło do niekontrolowanego wystrzału, w wyniku którego mężczyzna został postrzelony w krocze. Mieszkaniec gminy Lipsk został przetransportowany do szpitala, gdzie usunięto pocisk z jego ciała. Życiu mężczyzny nie zagraża niebezpieczeństwo. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl