Zderzenie golfa z manem - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie golfa z manem

Data publikacji 05.01.2014

Na skrzyżowaniu ulicy Arnikowej i Wojska Polskiego doszło do zderzenia volkswagena golfa z ciężarowym manem. Okazało się, że kierujący golfem 21 - letni mieszkaniec gminy Augustów był pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko 2 promile alkoholu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

Dzisiaj około godziny 5.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o zderzeniu golfa z ciężarowym manem. Do zdarzenia doszło w Augustowie na skrzyżowaniu ulic Arnikowej i Wojska Polskiego. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 21 – letni kierowca volkswagena wyjeżdżał z ulicy Arnikowej na ulicę Wojska Polskiego. Mężczyzna, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu drogą główną kierowcy mana i przodem golfa uderzył w bok naczepy ciężarówki. Po zbadaniu stanu trzeźwości policjanci stwierdzili, że kierowca osobówki jest pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko 2 promile alkoholu. 21 – latek z ogólnymi potłuczeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Augustowscy policjanci zatrzymali mu prawo jazdy oraz ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl