Pożar mieszkania w bloku - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pożar mieszkania w bloku

Data publikacji 28.01.2013

Minionej nocy około godz. 2.30 augustowscy policjanci  zostali poinformowani o pożarze zaistniałym w jednym z bloków przy ul. 29 Listopada.

Po przybyciu na miejsce zastali zadymioną klatkę schodową a po wejściu do jednego z mieszkań znajdującym się na czwartym piętrze  stwierdzili, że płonie fotel oraz firanka. Natychmiast została przez policjantów podjęta akcja gaśnicza oraz przeprowadzona ewakuacja  mieszkańców tego budynku mieszkalnego. Sytuacja została szybko opanowana co zapobiegło rozprzestrzenieniu się ognia. Przybyli strażacy dogasili pożar oraz przeprowadzili oddymienie klatki schodowej. Ponadto na miejscu pożarnicy udzielili pomocy medycznej  niektórym mieszkańcom oraz jednemu z policjantów, natomiast lokatorka mieszkania w którym doszło do pożaru  została przewieziona do szpitala w Augustowie na obserwację. Po przeprowadzonej akcji gaśniczej lokatorzy powrócili do swoich mieszkań.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl