Zderzenie autobusu szkolnego z busem - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie autobusu szkolnego z busem

Data publikacji 11.03.2013

Dzisiaj rano doszło do zderzenia autobusu szkolnego z samochodem dostawczym. Kierowca busa z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Szczęśliwie w momencie zdarzenia w autobusie nie było pasażerów. Augustowscy policjanci ustalają szczegóły wypadku.

Dzisiaj rano dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło na drodze powiatowej pomiędzy miejscowością Kryłatka, a Krasnybór w gminie Sztabin. Po przybyciu na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że na drodze doszło do czołowego zderzenia autobusu szkolnego z samochodem dostawczym. W wyniku zdarzenia 40 – letni kierowca renault master doznał obrażeń ciała i karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. 51 – letni kierowca autobusu nie doznał obrażeń ciała. Szczęśliwie w chwili wypadku w autobusie nie było pasażerów. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl