Zwłoki w aucie - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zwłoki w aucie

Data publikacji 16.04.2013

Na trasie relacji Augustów – Sajenek w zaparkowanym aucie znaleziono zwłoki 50 – letniego mężczyzny. Wstępne czynności na miejscu zdarzenia wykluczają udział osób trzecich w zdarzeniu.

Wczoraj po godzinie 14.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o zwłokach mężczyzny znalezionych w aucie. Do zdarzenia doszło na trasie relacji Augustów – Sajenek. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadący drogą mężczyzna zauważył na poboczu zaparkowanego mercedesa. Wewnątrz auta siedział mężczyzna, który nie dawał oznak życia. Świadek o zdarzeniu powiadomił służby ratunkowe. Mimo wysiłku lekarzy mężczyzny nie udało się uratować. Mundurowi ustalili, że jest to 50 – letni mieszkaniec Augustowa. Wstępne czynności wykonane na miejscu zdarzenia nie wskazują aby przyczyniły się do niego osoby trzecie. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl