Zderzenie dwóch ciężarówek - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie dwóch ciężarówek

Data publikacji 17.04.2013

W miejscowości Osowy Grąd doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Szczęśliwie nikt nie doznał poważnych obrażeń ciała. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 23 – letniemu kierowcy mana. Mężczyzna odpowie przed sądem za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

 Dzisiaj kilka minut po godzinie 5.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został powiadomiony o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej nr 8. Z informacji wynikało, że w miejscowości Osowy Grąd doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Po przybyciu na miejsce zdarzenia Policjanci wstępnie ustalili, że jadący manem z naczepą 23 - letni mieszkaniec Brańska, najechał na tył ciężarowej scanii przewożącej żwir. 23 – latek został zabrany do szpitala, gdzie po przeprowadzonych badaniach okazało się, że szczęśliwie nie doznał poważnych obrażeń ciała. W wyniku zdarzenia odcinek drogi krajowej nr 8, na odcinku Augustów – Kolnica był całkowicie zablokowany przez ponad 5 godzin. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 23 – letniemu kierowcy mana. Mężczyzna za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym odpowie przed sądem.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl