Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Augustowscy Policjanci ustalili podejrzanych o dokonanie kradzieży z włamaniem do sklepu

Data publikacji 17.04.2013

Augustowscy Policjanci zatrzymali podejrzanych o dokonanie kradzieży z włamaniem do sklepu oraz odzyskali część skradzionego mienia. Dwaj młodzi mężczyźni oraz nieletnia za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

W minioną niedzielę augustowscy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży z włamaniem do sklepu w miejscowości Rutki Nowe. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że sprawcy dokonali kradzieży papierosów, alkoholu oraz słodyczy. Właściciel wycenił straty na kwotę przewyższającą 3600 złotych. W wyniku podjętych czynności kolejnego dnia funkcjonariusze odzyskali część skradzionego mienia oraz zatrzymali do sprawy 18 i 20 letniego mieszkańca gminy. Dalsze czynności wskazały, że w zdarzeniu mogła także brać udział ich 16 – letnia koleżanka. Za popełnione czyny mężczyźni odpowiedzą przed sądem, a sprawa nieletniej będzie rozpatrywana przez Sąd Rodziny i Nieletnich.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl