Debata społeczna o bezpieczeństwie - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Debata społeczna o bezpieczeństwie

Data publikacji 22.04.2013

„Razem dbamy o bezpieczeństwo” to temat debaty społecznej, która odbędzie się 23 kwietnia 2013 roku o godzinie 14.30 w Miejskim Domu Kultury w Augustowie, przy ul. Rynek Zygmunta Augusta 9. Augustowscy policjanci zapraszają wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w dyskusji na rzecz poprawy bezpieczeństwa w powiecie.

Komendant Powiatowy Policji w Augustowie zaprasza mieszkańców miasta i powiatu na debatę społeczną pt. ,,Razem dbamy o bezpieczeństwo” poświęconą poprawie bezpieczeństwa na terenie powiatu augustowskiego. Spotkanie odbędzie się 23 kwietnia 2013 roku o godz. 14.30 w sali Miejskiego Domu Kultury w Augustowie, przy ul. Rynek Zygmunta Augusta 9. Debata pozwoli na wymianę informacji między Policją, a mieszkańcami o istniejących zagrożeniach, dzięki czemu będą mogły zostać wypracowane wspólnie metody ich eliminowania. Tego typu spotkania organizowane są w ramach rządowego programu „Razem bezpieczniej”, w celu poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego. Do udziału we wtorkowej debacie zaproszeni zostali m.in.: Wojewoda Podlaski, Podlaski Komendant Wojewódzki Policji, władze samorządowych miasta i powiatu, kierownictwo sądu i prokuratury, komendanci placówek Straży Granicznej i Państwowej Straży Pożarnej oraz kierownicy i dyrektorzy instytucji współpracujących z Policją.

Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w debacie,
 serdecznie zapraszamy w dniu 23 kwietnia 2013 r. o godz. 14.30,
do Miejskiego Domu Kultury w Augustowie,
przy ul. Rynek Zygmunta Augusta 9.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl