Policjanci na targach pracy - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci na targach pracy

Data publikacji 23.04.2013

W Augustowskim Centrum Edukacyjnym odbyły się Wojewódzkie Targi Pracy. Obecni na nich Policjanci zachęcali młodych ludzi do wstąpienia w swoje szeregi oraz rozmawiali o niebezpieczeństwach wynikających z podjęcia pracy za granicą.

Dziś w Augustowskim Centrum Edukacyjnym odbyły się Augustowskie Targi Kariery i Pracy 2013, pod hasłem „Młodzieżowe Priorytety – Zawodowa Edukacja". Przedsięwzięcie skierowane było do absolwentów szkół, poszukujących możliwości na rynku pracy. Tradycyjnie udział targach wzięli augustowscy policjanci. Przygotowane przez nich stanowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem młodzieży. Chętni zasięgali informacji o zasadach i warunkach doboru do Policji, oraz skorzystali z możliwości obejrzenia i przymierzenia policyjnego sprzętu. Podczas targów policjanci rozmawiali z zainteresowanymi o niebezpieczeństwach wynikających z podjęcia pracy za granicą oraz rozprowadzali materiały profilaktyczne związane z tym zagadnieniem.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl