Policjanci zatrzymali sprawców kradzieży - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali sprawców kradzieży

Data publikacji 13.05.2013

Augustowscy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Suwałk, podejrzanych o dokonanie kradzieży w sklepach na terenie miasta. Skradzione mienie o wartości ponad 800 złotych zostanie zwrócone właścicielom.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty i przyznali się do kradzieży. Za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem. W miniony piątek dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o dwóch mężczyznach siedzących na dworcu PKS w Augustowie. Ze zgłoszenia wynikało, że mogą mieć oni związek z kradzieżami dokonanymi w sklepach na terenie miasta. Chwilę później na miejscu byli już Policjanci, którzy zatrzymali podejrzanych. Funkcjonariusze ustalili że są to dwaj mieszkańcy Suwałk w wieku 19 i 28 lat. Dwaj suwalczanie mieli przy sobie reklamówki z artykułami spożywczymi, przemysłowymi oraz ciuchami o łącznej wartości przekraczającej 800 złotych. W trakcie dalszych czynności mundurowi ustalili, że zatrzymani dokonali kradzieży towaru w sześciu sklepach na terenie Augustowa. Suwalczanie trafili do policyjnej izby zatrzymań. Kolejnego dnia usłyszeli zarzuty kradzieży do których się przyznali. Skradziony towar zostanie zwrócony właścicielom. Za swoje postępowanie mężczyźni odpowiedzą przed sądem.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl