Zderzenie motocykla z samochodem - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie motocykla z samochodem

Data publikacji 05.07.2013

Wczoraj w Lipsku doszło do zderzenia samochodu z motocyklem. W wyniku wypadku kierowca hondy doznał ogólnych potłuczeń ciała i został przetransportowany do szpitala w Augustowie. Augustowscy policjanci ustalają szczegóły wypadku.

Wczoraj kilka minut po godzinie 17.00 w miejscowości Lipsk, na skrzyżowaniu ulic Stefana Batorego z ulicą 400 – lecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadąca volkswagenem 18 – letnia mieszkanka Dąbrowy Białostockiej skręcała w lewo w ulicę Stefana Batorego. Kierująca podczas manewru najprawdopodobniej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 24 – letniemu mieszkańcowi Lipska jadącemu hondą. W wyniku zdarzenia motocyklista doznał ogólnych potłuczeń ciała i został przetransportowany do szpitala w Augustowie. Kierująca samochodem oraz troje pasażerów nie odnieśli obrażeń ciała. Augustowscy policjanci ustalają szczegóły wypadku.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl