Obchody Święta Policji w Augustowie - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Obchody Święta Policji w Augustowie

Data publikacji 28.07.2013

W miniony piątek w Augustowie odbyły się powiatowe obchody Święta Policji. Z tej okazji 31 augustowskich policjantów awansowało na wyższe stopnie policyjne, czworo z funkcjonariuszy otrzymało awans przedterminowo.

W miniony piątek augustowscy policjanci obchodzili swoje święto. Już tradycyjnie obchody rozpoczęły się mszą dziękczynną, celebrowaną przez kapelana augustowskiej Policji Ks. Stanisława Wrońskiego. Następnie mundurowi wzięli udział w uroczystym apelu, który w tym roku odbył się na Rynku Zygmunta Augusta. Podczas uroczystości funkcjonariusze otrzymali akty nominacji na wyższe stopnie policyjne, a pracownicy policji listy gratulacyjne. Z okazji Święta Policji w augustowskiej komendzie awansowało 31 funkcjonariuszy, w tym jeden w korpusie oficerów Policji. Czworo z augustowskich policjantów zostało wyróżnionych przez Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji przedterminowym mianowaniem na wyższe stopnie policyjne. W obecności zaproszonych gości funkcjonariusze odebrali akty nominacji na wyższe stopnie policyjne od Zastępcy Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Krzysztofa Lewickiego oraz od Komendanta Powiatowego Policji w Augustowie mł. insp. Krzysztofa Budzińskiego.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl