Zderzenie motocykla z osobówką - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie motocykla z osobówką

Data publikacji 09.09.2013

Na ulicy Nowomiejskiej w Augustowie doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym. Kierowca suzuki z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy volkswagena oraz ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

Wczoraj dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie otrzymał informację o wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło na ulicy Nowomiejskiej w Augustowie. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 20 – letni mieszkaniec Augustowa jechał volkswagenem w kierunku ulicy Jana Pawła II. W pewnej chwili augustowianin rozpoczął manewr skrętu w lewo podczas którego doszło do zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwnej strony 21 – letnim kierowcą motocykla. Kierowca suzuki z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. W związku ze zdarzeniem policjanci zatrzymali 20 – letniemu kierowcy auta prawo jazdy. Teraz augustowscy mundurowi ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl