Sobotnie zdarzenia drogowe w powiecie augustowskim - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Sobotnie zdarzenia drogowe w powiecie augustowskim

Data publikacji 07.10.2013

W minioną sobotę na terenie powiatu augustowskiego doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg wypadków.

 W minioną sobotę augustowscy policjanci odnotowali dwa zdarzenia drogowe. Pierwsze z nich zaistniało po godzinie 13.00 w miejscowości Kolnica. Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że jadący rowerem 6 – letni mieszkaniec Kolnicy wyjechał z pola zza stojącego przy drodze ciągnika rolniczego wprost pod koła jadącego drogą główną forda. Rowerzysta został przetransportowany do szpitala w Suwałkach. W wyniku zdarzenia doznał złamania prawego obojczyka oraz ogólnych potłuczeń ciała.

O kolejnym zdarzeniu dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany tuż przed godziną 15.00. Z treści zgłoszenia wynikało, że w miejscowości Netta Druga doszło do zderzenia ciągnika rolniczego z passatem. Po przybyciu na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że 45 – letnia mieszkanka gminy Augustów wyjeżdżała ciągnikiem z posesji. Kobieta najprawdopodobniej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącej passatem 29 - letniej mieszkance Ełku, w wyniku czego doszło do bocznego zderzenia pojazdów. Kierująca volkswagenem z urazami głowy i barku została przewieziona do szpitala. Jadący z nią pasażer nie doznał obrażeń ciała. Policjanci ustalili, że oboje jadący samochodem osobowym nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa. Augustowscy policjanci ustalają szczegóły tych dwóch zdarzeń drogowych.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl