Uderzył w audi - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Uderzył w audi

Data publikacji 18.10.2013

14 – letni motorowerzysta uderzył w zaparkowane audi. W wyniku zdarzenia augustowianin doznał złamania prawej nogi. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

Dzisiaj kilka minut przed godziną 11.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o motorowerzyście, który uderzył w zaparkowany pojazd. Do zdarzenia doszło na Alei Jana Pawła II w Augustowie. Wstępne policyjne ustalenia wskazują, że 14 – letni mieszkaniec Augustowa Jechał skuterem w kierunku ulicy Rajgrodzkiej. W pewnej chwili z niewyjaśnionych dotąd przyczyn chłopak uderzył w zaparkowane przy prawej krawędzi jezdni audi. W wyniku zdarzenia motorowerzysta doznał otwartego złamania prawej nogi i został przetransportowany do szpitala w Suwałkach. W trakcie czynności na miejscu zdarzenia wyszło na jaw, że 14 – latek nie posiada uprawnień do kierowania motorowerem. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl