Zderzenie ciągnika z ciężarówką - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie ciągnika z ciężarówką

Data publikacji 18.10.2013

W miejscowości Szczebra doszło do zderzenia ciągnika rolniczego z ciężarówką. Kierowca ciągnika z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

Dzisiaj kilka minut po godzinie 15.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o zderzeniu ciągnika rolniczego z ciężarówką. Do zdarzenia doszło w miejscowości Szczebra na drodze krajowej nr 8. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadący ciągnikiem rolniczym 66 - letni mieszkaniec gminy Nowinka wyjeżdżał z drogi gruntowej na krajową ósemkę. Mężczyzna najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu ciężarowym renault obywatelowi Litwy. Kierowca ciągnika rolniczego z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Obywatel Litwy nie doznał obrażeń ciała. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez ponad 2 godziny. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia. 

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl