Zderzenie hondy z manem - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie hondy z manem

Data publikacji 07.12.2013

W miejscowości Szczebra na krajowej drodze nr 8 doszło do zdarzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Kierowca osobowej hondy oraz jego pasażerka, z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Podróżujący manem dwaj obywatele Litwy nie doznali obrażeń ciała. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg wypadku.

Dzisiaj przed godziną 19.00 w miejscowości Szczebra doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadący w kierunku Augustowa 42 – letni mieszkaniec gminy Nowinka z niewyjaśnionych dotąd przyczyn stracił panowanie nad osobową hondą i zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka ciężarowym manem. W wyniku zdarzenia kierowca osobówki doznał złamania kości lewego uda oraz ogólnych potłuczeń ciała. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala, gdzie pobrano mu krew do analizy. Ogólnych potłuczeń ciała doznała również pasażerka hondy, którą zespół pogotowia ratunkowego przetransportował do szpitala. Jadący ciężarówką dawaj obywatele Litwy nie doznali żadnych obrażeń ciała. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez ponad 3 godziny. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl