Jechał i wpadł - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Jechał i wpadł

Data publikacji 19.12.2013

Na moście w miejscowości Przewięź Land Rover przebił bariery spadł do wody. Podróżujący nim obywatele Rosji wydostali się z auta i szczęśliwie nie odnieśli obrażeń ciała. Kierowca auta został ukarany mandatem karnym wysokości 500 złotych.

Wczoraj przed godziną 19.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o zdarzeniu drogowym w miejscowości Przewięź. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadący w kierunku granicy państwa obywatel Rosji podczas przejeżdżania przez most stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę ochronną. W wyniku zderzenia bariera została przebita, a auto spadło do wody. Zarówno kierowca jak i jego pasażer wydostali się samochodu o własnych siłach i szczęśliwie nie odnieśli obrażeń ciała. Kierowca auta za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl