Zderzenie volkswagena ze scanią - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie volkswagena ze scanią

Data publikacji 20.12.2013

Na drodze krajowej nr 16 doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. W wyniku wypadku kierowca volkswagena doznał złamania kości lewego uda i trafił do szpitala. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

Dzisiejszej nocy po godzinie 3.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 16 z ulica Kolejową. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 19 – letni mieszkaniec województwa mazowieckiego cofał ciężarową scanią z ulicy Sejneńskiej w ulicę Kolejową. Podczas tego manewru w ciężarówkę uderzył 62 – letni obywatel Czech, który jechał volkswagenem w kierunku Augustowa. W wyniku zdarzenia kierowca osobówki doznał złamania kości lewego uda i został przetransportowany do szpitala. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl