Z promilami bez prawa jazdy - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Z promilami bez prawa jazdy

Data publikacji 24.03.2014

W miejscowości Janówka doszło do zderzenia dwóch samochodów. Okazało się, że jadący golfem 27- latek był pijany i nie posiada prawo jazdy. Augustowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Wczoraj kilka minut przed godziną 13.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o zderzeniu golfa z passatem. Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 664 w miejscowości Janówka. Po przybyciu na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że jadący golfem 27 – letni mieszkaniec gminy Kalinowo włączał się do ruchu. W wyniku tego manewru doszło do zderzenia z jadącym drogą główną passatem. Szczęśliwie żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń ciała. Policjanci podczas wykonywania czynności wyczuli wyraźną woń alkoholu z ust 27 – letniego kierowca golfa. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 1,6 promila alkoholu. Dalsze ustalenia wskazały, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia. 27 – latek za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl