Zatrzymani dwaj 18 - latkowie - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani dwaj 18 - latkowie

Data publikacji 16.12.2014

Augustowscy policjanci odzyskali telefon skradziony w wyniku rozboju oraz zatrzymali dwóch podejrzanych o przestępstwo 18 – letnich mieszkańców miasta.

Wczoraj kilka minut przed godziną 18.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o rozboju. Ze zgłoszenia wynikało, że na ulicy 29 – go Listopada w Augustowie, dwaj 18 – latkowie pobili 16 – letniego mieszkańca gminy Lipsk i ukradli od niego telefon komórkowy. Kilkadziesiąt minut później funkcjonariusze patrolujący ulice miasta zauważyli dwóch mężczyzn wyglądem odpowiadającym rysopisowi sprawców. Mężczyźni ci na widok radiowozu przyspieszyli kroku i zaczęli uciekać. Po przebiegnięci kilkuset metrów zostali zatrzymani przez policjantów. W trakcie ucieczki funkcjonariusze zauważyli, jak jeden z mężczyzn odrzuca jakiś przedmiot. Później okazało się, że jest to telefon komórkowy skradziony wcześniej w wyniku rozboju. Mężczyźni zostali zatrzymani i jeszcze dziś zostaną przesłuchani. Odzyskany telefon zostanie zwrócony właścicielowi.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl