Okradał piwnice, został zatrzymany - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Okradał piwnice, został zatrzymany

Data publikacji 23.12.2014

Augustowscy policjanci odzyskali część przedmiotów pochodzących z kradzieży oraz zatrzymali 23 – letniego mieszkańca miasta podejrzanego o dokonanie włamań do piwnic. Mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

W listopadzie bieżącego roku do Komendy Powiatowej Policji w Augustowie wpłynęły cztery zawiadomienia dotyczące włamań do piwnic. Zdarzenia miały miejsce na terenie osiedla śródmieście oraz osiedla południe w Augustowie. Pokrzywdzeni między innymi informowali policjantów o kradzieży roweru, łyżew, łyżworolek, aluminiowych felg samochodowych, wysokoprocentowego alkoholu oraz win i konfitur własnej roboty. W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze ustalili, że związek z przedmiotowymi zdarzeniami może mieć znany im 21– letni mieszkaniec Augustowa. Podejrzenia mundurowych okazały się słuszne. Policjanci zatrzymali 21 – latka, który usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem do piwnic. W wyniku czynności mundurowi odzyskali pochodzące z kradzieży przedmioty. Niestety oprócz alkoholu i domowych przetworów, które sprawca zdążył już skonsumować. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Odzyskane przedmioty zostały przekazane właścicielom.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl