Policjanci na XXIII finale WOŚP - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci na XXIII finale WOŚP

Data publikacji 12.01.2015

Augustowscy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem uczestników XXIII finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej oraz druhami z OSP Augustów – Lipowiec przygotowali stanowisko profilaktyczne.

Wczoraj augustowscy policjanci wypełniali obowiązki związane z zapewnieniem bezpieczeństwa wolontariuszom oraz wszystkim uczestnikom imprez związanych z XXIII finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zorganizowana w centrum miasta impreza była doskonałą okazją do organizacji stoiska profilaktycznego. Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami i druhami z Ochotniczej Straży Pożarnej Augustów – Lipowiec prezentowali służbowe pojazdy oraz wyposażenie. Mając na względzie zbliżające się ferie zimowe funkcjonariusze rozmawiali o sposobach unikania zagrożeń związanych z zimowym wypoczynkiem oraz przestrzegali przed wchodzeniem na zamarznięte zbiorniki wodne. Mundurowi radzili seniorom jak ustrzec się przed oszustami oraz przypominali o obowiązku używania elementów odblaskowych przez pieszych.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl