Bezpieczne ferie w Zespole Szkół Specjalnych w Augustowie - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpieczne ferie w Zespole Szkół Specjalnych w Augustowie

Data publikacji 16.01.2015

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, w ramach realizacji programu profilaktycznego „Bezpieczne ferie”, odwiedzają uczniów szkół na terenie miasta i powiatu. Podczas spotkań funkcjonariusze rozmawiają z dziećmi na temat bezpiecznego wypoczynku w okresie ferii zimowych.

Dziś augustowscy policjanci, w ramach działań profilaktycznych „Bezpieczne Ferie”, spotkali się z uczniami Zespołu Szkół Specjalnych w Augustowie. W czasie prelekcji mundurowi rozmawiali z uczniami o bezpieczeństwie podczas zabaw zimowych, radzili jak unikać niebezpiecznych sytuacji oraz przestrzegali przed wchodzeniem na zamarznięte zbiorniki wodne. Funkcjonariusze instruowali także jak pomóc osobie, pod którą załamał się lód. W czasie spotkania policjanci omówili również podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz przypomnieli o obowiązku używania elementów odblaskowych.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl